Adwokat od spraw błędów medycznych – kogo szukać?


Rodziny pacjentów oraz sami pacjenci, którzy czują się poszkodowani w związku odbytym leczeniem poszukują firmy zajmującej się odszkodowaniem za błędy medyczne.

Zdarza się, że ich przekonanie o wystąpieniu błędu medycznego jest słuszne. W wielu przypadkach subiektywne odczucie pacjenta i jego rodziny jest jednak błędne. W takiej sytuacji pozwanie szpitala może prowadzić do przegrania procesu o odszkodowanie za błąd medyczny.

W takiej sytuacji bardzo ważnym jest wybór właściwej Kancelarii od błędów medycznych, która posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w procesach o błędy medyczne.

Jaka Kancelaria od błędów medycznych?

Wiele Kancelarii współpracuje z lekarzami, którzy opiniują sprawy dotyczące błędów medycznych. Jest to jak najbardziej prawidłowe postępowanie. Najbardziej oczekiwanym byłoby, aby sam prawnik był lekarzem. Czy jest taka Kancelaria w Polsce.

Kancelaria prawna z prawnikiem – lekarzem

We Wrocławiu mieści się Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Stal. Jako chyba jedyna Kancelaria Radcowska w Polsce, jest Kancelarią której właściciel i radca prawny jest także lekarzem. Co więcej posiada on specjalizację z chirurgii ogólnej i posiada wieloletnie doświadczenie nie tylko prawnicze i lekarskie.

Kancelaria ta nie musi się więc posiłkować opiniami innych lekarzy, bowiem sam mecenas Stal ma wystarczające doświadczenie, aby ocenić postępowanie związane z leczeniem pacjenta.

Mecenas od błędów medycznych

Kancelaria od błędów medycznych z Wrocławia, występuje w sprawach błędów medycznych w całej Polsce. Wygrywała spory sądowe m.in. w sprawach o odszkodowanie za:

  • kalectwo dróg żółciowych
  • operacji kręgosłupa skutkujących przerwaniem rdzenia kręgowego
  • uszkodzeniem moczowodów podczas operacji ginekologicznych
  • nieprawidłowym zaopatrzeniem złamań kości
  • naruszeń praw pacjenta

Jak skontaktować się z Kancelarią od błędów medycznych?

Zajrzyj na stronę Kancelarii www.radcaprawny.info i zapoznaj się z profilem specjalizacji Kancelarii oraz wygranymi sprawami, w tym sprawami o odszkodowanie za błąd medyczny.

Na stronie znajdują się także dane kontaktowe niezbędne do nawiązania kontaktu z mecenasem od błędów medycznych.